Otrdiena, 03 Maijs 2022 11:10

Zemgales plānošanas reģions aicina izglītības speciālistus uz apmācībām

Amerikāņu psihologs Abrahams Maslovs savā slavenajā “piramīdā” drošību ierindojis kā otru svarīgāko cilvēka pamatvajadzību pēc fizioloģiskajām vajadzībām. Tēma “drošība” ir īpaši aktuāla šobrīd, kad tieši vai netieši globālie izaicinājumi fiziski un emocionāli ietekmē ikvienu no mums – gan pieaugušos, gan bērnus. Lai palielinātu pedagogu izpratni, zināšanas un praktiskās iemaņas dažādu drošības apdraudējumu novēršanā un mazināšanā, kā arī drošas un draudzīgas skolas vides veidošanā, Zemgales plānošanas reģions maijā aicina sava reģiona izglītības speciālistus uz bezmaksas apmācībām “Droša skolas vide. Rīcība krīzes situācijās. Mobings. Droša interneta lietošana.”.

ZPR skolotāju apmācības FB posts

Apmācībās acināti piedalīties izglītības speciālisti no ikvienas Zemgales plānošanas reģiona izglītības iestādes – direktori un viņu vietnieki, pedagogi, klašu audzinātāji, skolu psihologi, sociālie pedagogi u.c..

Apmācības norisināsies četrās darba dienās no plkst.13.00 līdz 17.00 tiešsaistes platformā Zoom, un katra diena būs veltīta noteiktai tēmai:

  • 18. maijā - “Fiziski un emocionāli drošas, draudzīgas vides radīšana izglītības iestādē”
  • 19. maijā - “Rīcība krīzes situācijās izglītības iestādē”
  • 25. maijā - “Vardarbības/mobinga mazināšana izglītības iestādē”
  • 26.maijā - “Droša interneta lietošana – saruna ar skolēniem”

Detalizētu apmācību programmu lūdzam skatīt ŠEIT. Nodarbības ietvers gan teoriju, gan praktiskus uzdevumus, kā arī būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus lektoriem.

Aicinām nekavēties ar pieteikšanos, vietu ir skaits ir ierobežots! Lai pieteiktu savu dalību apmācībās, lūdzam līdz 12.maijam (ieskaitot) aizpildīt elektronisku pieteikuma anketu: https://ej.uz/ZPRapmacibas_skolotajiem (viens dalībnieks var apmeklēt vairākas apmācību dienas / tēmas). 13.maijā uz anketā norādīto e-pastu tiks nosūtīts apstiprinājums.  

Apmācību noslēgumā dalībnieki saņems sertifikātu par attiecīgās tēmas/u apguvi.

Priecāsimies par Jūsu dalību!

Papildu informācija:

Sanita Larionova, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., 27714585

Līga Ivanova, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., 26464686

.

Apmācības izglītības speciālistiem organizē Zemgales plānošanas reģions, un tās tiek īstenotas Latvijas - Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam (Interreg V-A Latvia-Lithuania 2014–2020) projekta LLI-506 ''Droša vide skolēniem un skolotājiem – kvalitatīvas izglītības pamats'' / “The safe environment for pupils and teachers – the basis for quality education (Safe School)” ietvaros. Projekta kopējais finansējums ir 452 585,75 eiro, tostarp ERAF finansējums – 384 697,86 eiro.

Šī informācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Par šīs informācijas saturu pilnībā atbild Zemgales plānošanas reģions, un tas nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.